На Львівщину із зони АТО повернулись бійці підрозділу оперативного забезпечення ЗС України

В одному з гарнізонів Львівщини визначна подія: із зони проведення Антитерористичної операції додому повернулися військовослужбовці інженерного підрозділу, які упродовж двох місяців виконували бойові завдання на одному з напрямків протистояння з проросійськими бойовиками.
     1179  

 


За словами командира військової частини полковника Олександра Корольова, до пункту постійної дислокації весь особовий склад загону повернувся без втрат. Завдання, які виконував підрозділ оперативного забезпечення були надзвичайно важливими для усього угруповання наших військ уздовж лінії розмежування.

Один з офіцерів підрозділу оперативного забезпечення, який вже вшосте виконував завдання у зоні бойових дій, підполковник Анатолій Загурський зазначив, що особовий склад загону зокрема виконував завдання із встановлення мінних полів та інженерних загороджень, здійснював саперні роботи на об’єктах транспортної інфраструктури з метою їхнього захисту від проникнення підрозділів бойовиків, несли вартову службу, охороняючи важливі об’єкти тощо.

“З недавньою активізацією бойовиками воєнних дій на Донбасі виконувати завдання стало значно важче, адже доводиться працювати під обстрілами, – говорить підполковник А. Загурський. – Але найбільше виснажують насправді не обстріли сепаратистів, а очікування наказу”.

Зустрічати воїнів зібралась уся міська громада. За традицією, перед шикуванням хліб-сіль і доземний уклін захисникам Батьківщини. Священик-капелан о. Микола Лиско відслужив молебень та благословив військових. А командування військової частини відзначило воїнів подяками та грамотами.

“Від роботи інженерних військ залежить дуже багато, – зазначив командир військової частини оперативного забезпечення полковник О. Корольов. – Вони, як шахісти, повинні передбачити усе, будь-які можливі дії противника, завжди усвідомлювати, що їхня помилка може комусь коштувати життя. Тому сапери, окрім важкої фізичної роботи в екстремальних умовах, працюють й інтелектуально, задіюючи власну технічну творчість та здібності”.

Крім командування частини, воїнів вітали представники органів місцевого самоврядування та державної влади. А також рідні та близькі, які  терпляче очікували повернення з охопленого війною Донбасу своїх героїв.

Регіональний медіа-центр МО України (м. Львів)