Хмельничанин хотів перевезти через кордон понад 600 пачок цигарок у паливному баку автівки

Сьогодні, 25.07.2016 року, громадянин України, мешканець Хмельниччини, 1976 р.н., прямував у приватну поїздку в Польщу через пункт пропуску «Рава- Руська» автомобілем «Volkswagen Passat». Для перетину кордону він обрав смугу руху «зелений коридор», повідомляє ГУ ДФС у Львівській області.
     523  

r_1

Під час митного огляду та спілкування з водієм у митників виникла підозра про можливе приховування від митного контролю товарів та предметів. Було прийнято рішення про поглиблений огляд транспортного засобу в спеціально обладнаному боксі.

Під час спільного огляду транспортного засобу митники та прикордонники знайшли 613 пачок сигарет, прихованих у спеціально виготовленому сховищі, розташованому в паливному баку автомобіля.

r_3

Так, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Сигарети та автомобіль 1992 року випуску вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

r4

Фото:  ГУ ДФС у Львівській області