Компанія «АРТ-відео» представила прем’єру мультфільму «Зелені свята» (відео)

Анімаційна компанія «АРТ-відео» представляє прем’єру мультфільму «Зелені свята», створеного в рамках нового проекту «Святкове намисто»
     2038  

artvideo.net.ua

Фільм «Зелені Свята» розпочинає новий анімаційний цикл «Святкове намисто» від компанії «АРТ-Відео».

Zeleni_Sviata_03.mp4_000141481

Уперше в історії української анімації усі християнські свята зібрані в одному серіалі. У «Святковому Намисті» оживуть історії й традиції Різдва, Великодня, Преображення та інших улюблених празників. Глядачі побачать події зі Святого Писання, які започаткували ці свята, ікони, написані до цих подій, храми, які святкують на празники свої дні народження. А в святкову мандрівку вас поведе маленька дівчинка, голос якої вже знайомий глядачам з мультфільмів «Духовне намисто» про святині українського народу.

Мультфільм виконано у техніці класичної анімації.


Компанія «АРТ-Відео» працює над створенням 13-ти серій «Святкового намиста».

Покази мультсеріалу, крім телеканалів та інтернет-джерел, традиційно відбудуться на багатьох дитячих акціях у духовних, освітніх і культурних центрах та сиротинцях.

У доробку «Арт-Відео» популярні й рейтингові мультсеріали: «Легенди України», «Пригоди кота Викрутаса», «Казковий патруль», «Духовне намисто». Фільм «Як князь Олег ходив на Візантію» переміг у міжнародному конкурсі «Золота Пектораль» (2011 р.).

«Арт-Відео» також спеціалізується на виготовленні рекламної продукції, музичних кліпів, заставок та інших видів анімованого жанру.