“Шрек 5” вийде у прокат 2019 року

Компанія NBCUniversal і студія DreamWorks Animation підтвердили створення п'ятої частини мультфільму «Шрек» та визначилися з термінами прокату
     1614  

shrek_2

Картина з’явиться в кінотеатрах 2019 року. Працювати над стрічкою буде продюсер «Бридкого я» і «Поплічників» Кріс Меледендрі, посилаючись на “The Hollywood Reporter”, повідомляє artnews.in.ua.

«Кріс допоможе нам зрозуміти, як воскресити Шрека і безліч інших прекрасних франшиз DreamWorks, а також додати до них нові», — пояснив виконавчий директор NBCUniversal Стів Берк.

Він додав, що студія DreamWorks, яка має серйозні фінансові труднощі, має намір збільшити доходи за рахунок створення популярних персонажів і розвитку вже існуючих — наприклад, з допомогою сиквелів, спін-оффів і парків атракціонів. Компанія NBCUniversal, яка викупила в 2016 році акції DreamWorks, допоможе з рекламою та розповсюдженням фільмів.

Чи повернуться в проект Майк Майерс, Едді Мерфі і Камерон Діас, які озвучили головних персонажів «Шрека», поки невідомо.

Уперше про п’ятий «Шрек» DreamWorks Animation заговорили в 2014 році. Тоді генеральний директор студії Джеффрі Катценберг розглядав створення фільму невизначено.

Останній фільм про Шрека, «Шрек назавжди», вийшов в 2010 році і зібрав у прокаті по всьому світу 752,6 мільйона доларів. У картині розповідалося про те, як зелений велетень переживає кризу середнього віку.