Через польсько-український кордон хотіли незаконно ввезти приправ на понад 100 тис. грн

Учора, 21.07.2016, працівники Львівської митниці ДФС викрили дві спроби незаконного ввезення смакових приправ на суму понад 100 тис. гривень.
     747  

Так, у пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне» громадяни України, мешканці Львівщини, намагались провезти смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор» 260 кг смакових приправ до м’яса.

Під час митного оформлення у працівників митниці виникла підозра щодо наявності в автомобілі предметів та товарів, на які встановлено заборони або обмеження. Автомобіль було скеровано зі смуги спрощеного митного контролю в місце поглибленого огляду транспортних засобів, де в салонах автомобілів було виявлено товари, які відповідно до ст.378 заборонені до ввезення громадянами на митну територію України в будь-яких обсягах.

Так громадяни порушили встановлений Митним кодексом України порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю. Їхні дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України.

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил, товар вилучено, справу скерують до суду, який і визначить покарання.