Участь у вступній кампанії взяла половина учасників ЗНО

     882  

На 8 ранку 19 липня на вступ на програми бакалаврату подали документи більше ніж 147 тисяч абітурієнтів, що орієнтовно складає 55% від загальної кількості осіб, які зареєструвались на ЗНО в цьому році. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки, інформує osvita.ua.

Разом з тим, у відомстві зазначають, що кількість учасників зареєстрованих на ЗНО є орієнтовною цифрою для розуміння того, скільки осіб вступатиме в цьому році до вишів.

“Зрозуміло, що не всі подолали поріг “склав/не склав” з потрібних предметів, хтось складав ЗНО для себе і не збирався вступати, зрештою є абітурієнти, що в цьому році вступають до вишів за квотами та не складають ЗНО – лише вступні випробування у вибраному університеті. Таким чином зареєстровані у ЗНО – не точна цифра для оцінки кількості бажаючих вступити на бакалаврат, але для загального розуміння вона підходить”, – зазначив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Читайте також: ЛНУ імені Франка лідирує за кількістю поданих заяв на вступ

Також він зазначив, що вступна кампанія цього року зберігає позитивну динаміку порівняно з минулим роком, адже навіть попри скорочення кількості випускників шкіл на 7%, станом на сьогодні більша кількість абітурієнтів встигли подати документи порівняно з аналогічним періодом вступної кампанії 2015.

Заяви на вступ до ВНЗ можна подати до 18 години 27 липня.