На кордоні затримали «Мерседес» напакований сигаретами

     876  

Сьогодні, 19.07.2016 року, громадянин України прямував у приватну поїздку  в Польщу через пункт пропуску «Рава Руська» вантажним автомобілем «Мерседес Спрінтер». Для перетину кордону він обрав  смугу руху «червоний коридор».

За результатами аналітичної роботи митники  прийняли рішення про поглиблений огляд транспортного засобу в спеціально обладнаному боксі з метою виявлення товарів та предметів, прихованих від митного контролю.

Під час спільного огляду транспортного засобу митники та прикордонники знайшли   понад 12 тис. пачок  сигарет, прихованих у спеціально виготовленому сховищі, розташованому у даху автомобіля.

Так, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Сигарети та автомобіль 2007 року випуску вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду, який і визначить покарання, інформує прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.