Під час сутичок у Туреччині українці не постраждали – МЗС

     705  

Громадянами України, які перебувають у Туреччині, опікується генконсульство.

Ніхто з громадян України, які перебувають в Туреччині, не постраждав під час спроби військового перевороту. Про це повідомила речник МЗС України Мар’яна Беца.

“За наявною інформацією від нашого генконсульства і посольства, ніхто з наших громадян не постраждав у зв’язку зі спробою військового перевороту вчора в Туреччині”, – сказала вона.

Речник також повідомила про українців, які перебувають в Туреччині й намагалися залишити державу рейсом зі Стамбула в Україну, однак не змогли цього зробити через закриття аеропорту.

“Їх наше генеральне консульство зараз розміщує в готелі. Наші консули працюють цілодобово, вони допомагають їх розмістити, щоб вони були в безпеці”, – розповіла Беца.

Нагадаємо, 15 липня у Туреччині сталася спроба військового перевороту. Президент країни Реджеп Таїп Ердоган закликав людей вийти на вулицю та завадити силовій спробі зміни влади. За останніми повідомленням, кількість загиблих у сутичках становить 90 людей, поранення дістали 1154. Наразі турецька влада заарештувала понад 1500 військовослужбовців Збройних сил за участь у заколоті. Зі своїх посад зняті 5 генералів та 29 полковників армії. На вулицях турецьких міст досі залишаються танки.

Інтерфакс-Україна