У Львові обговорюють проблеми сміттєзвалищ і поводження з відходами в Україні

Сьогодні, 14 липня, у м. Львові розпочала свою роботу дводенна конференція «Стан сміттєзвалищ і полігонів ТПВ в Україні: проблеми та шляхи їх розв’язання»

     971  

Цей захід відбувається в рамках Національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології».

За словами організаторів, метою конференції є визначення загроз для довкілля й здоров’я людини, пов’язаних із неправильним поводженням з побутовими відходами в Україні, розроблення рекомендацій для комплексного розв’язання проблеми накопичення побутових відходів на полігонах і сміттєзвалищах, сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу у напрямі ефективного використання побутових відходів як цінного енергетичного ресурсу, впровадження засад збалансованого розвитку в систему поводження з небезпечними й побутовими відходами.

Організаторами конференції є Всеукраїнська екологічна ліга, Екологічна рециклінгова асоціація України, Центр муніципальних технологій. До участі в конференції «Стан сміттєзвалищ і полігонів ТПВ в Україні: проблеми та шляхи їх розв’язання» запрошенопредставників органів державної влади та місцевого самоврядування; науковців та фахівців із бізнес-структур, які працюють у сфері поводження з відходами; представників установ, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища; представників природоохоронних громадських організацій, ЗМІ.

Програма конференції «Стан сміттєзвалищ і полігонів ТПВ в Україні: проблеми та шляхи їх розв’язання»: progrsmittezv.