Триває «Літня гроза – 2016»

У Збройних силах України під керівництвом начальника Генштабу – Головнокомандувача ЗСУ генерала армії України Віктора Муженка на всіх полігонах та у визначених районах тривають широкомасштабні комплексні командно-штабні навчання «Літня гроза – 2016»

     2577  

Фото: прес-центр Повітряного командування «Захід»

Не став винятком Західний регіон: неподалік від Рівного питання бойового злагодження відпрацьовують сили Оперативного та Повітряного командувань «Захід».

Враховуючи досвід бойових дій під час проведення антитерористичної операції, на різних етапах навчань відпрацьовується та апробовується нова методика управління системи нарощування зенітно-ракетного прикриття за різних умов ведення бойових дій, що у свою чергу дає можливість чітко та найбільш ефективно здійснювати розподіл засобів протиповітряної оборони для досягнення спільної мети навчань.

Відповідно до задуму комплексного командно-штабного навчання, визначений особовий склад та військова техніка управління, зв’язку, зенітних ракетних та радіотехнічних підрозділів Повітряних Сил Львівщини, Франківщини, Хмельниччини, Рівненщини та Закарпаття здійснили марш у визначений район, розгорнулись на місцевості та приступили до виконання завдань за призначенням.

У ході чергового етапу практичних дій комплексного командно-штабного навчання «Літня гроза-2016» підрозділи Повітряного командування «Захід» продовжують вдосконалювали свої оперативні та бойові спроможності. Після здійснення маневру основні підрозділи та підрозділи забезпечення провели тренування з відбиття ударів засобів повітряного нападу противника із залученням авіації. В ході імітованого протиповітряного бою, завдяки злагодженості представників зенітних ракетних, радіотехнічних військ, фахівців зв’язку та вмілому керівництву силами протиповітряної оборони, повітряну атаку відбито.

Очолює оперативний та бойовий склад, що на спільних навчаннях в західному регіоні представляє Повітряні сили, тимчасово виконувач обов’язків командира Повітряного-командування «Захід» генерал-майор Олег Струцінський. «Номерами бойових обслуг до автоматизму відпрацьовані дії на техніці. Чітке управління, безперебійний зв’язок та злагодженість підрозділів не дають жодного шансу повітряному ворогу під час протистояння», – зауважує представник Повітряних сил.

Текст і фото: прес-центр Повітряного командування «Захід»