У Мінську не домовилися про нову лінію розмежування

     656  

Учасники тристоронньої контактної групи розраховують на якнайшвидше парафування в режимі відеоконференції документа про розведення сторін на Донбасі, який не вдалося погодити на зустрічі в середу, 13 липня, заявив журналістам спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік.

“Підгрупа з безпеки продовжила обговорення основних принципів розведення сил. Сподіваємося підготувати документ про розведення на трьох ділянках завтра в режимі відеоконференції”, – сказав Сайдік, передає “Інтерфакс-Україна”.

Він повідомив, що підгрупа продовжить роботу ввечері в середу, 13 липня, і, можливо, в четвер, 14 липня.

Крім того, Сайдік заявив, що підгрупа з політичних питань зосередилася на обговоренні питання про організацію місцевих виборів на Донбасі.

“Робоча група з політики продовжила обговорення модальності місцевих виборів, приділяючи особливу увагу їх адмініструванню”, – сказав він.

Раніше сьогодні екс-голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж повідомляв, що на засіданні Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на сході України визначать нові гарячі точки як лінію розмежування.

Однак пізніше “Интерфакс” з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією, повідомив, що питання про узгодження документа про розведення сторін на Донбасі, швидше за все, перенесуть на наступну зустріч контактної групи.

“Погодити документ не вдається. Це питання, можливо, буде перенесене на обговорення контактної групи наступного разу”, – повідомляло джерело.