АМУ оголосила конкурс для регіональних ЗМІ на найкраще висвітлення «Децентралізаційного марафону»

Про це на прес-конференції у Львівській обласній державній адміністрації розповів виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Абаімов

     747  

Мета конкурсу – залучити  регіональні ЗМІ до просування децентралізаційної реформи, висвітлення процесу об’єднання та формування спроможних громад, поширення інформації про життя громад після об’єднання, їх успіхи та розвиток.

Конкурс проводять у кожній області окремо, організаторами виступають регіональні відділення Асоціації міст України.

Номінації конкурсу

Публікація в друкованих або Інтернет ЗМІ

Телевізійна програма (або серія програм)

Радіопрограма (або серія програм)

Для участі в конкурсі потрібно подати на електронну адресу Львівського регіонального відділення АМУ lvivrbauc@gmail.com заявку та матеріали, що були опубліковані або вийшли в ефір у період липень-жовтень 2016 року у регіональних медіа (державних, комунальних, приватних). Головна вимога – змістовне висвітлення «Децентралізаційного марафону».

Календар проведення конкурсу

Прийом публікацій 4 липня – 4 жовтня

Оголошення переможців в областях – 15 листопада

Церемонія нагородження переможців в областях – листопад

Спеціальний захід АМУ для журналістів регіональних ЗМІ у Києві – грудень

Переможці конкурсу, визначені у кожній області, отримають грошові премії та будуть запрошені в Київ на спеціальний захід для регіональних ЗМІ.

Конкурс для регіональних ЗМІ на краще висвітлення «Децентралізаційного марафону» проводиться в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), яку реалізує АМУ за підтримки USAID.

Старт «Децентралізаційному марафону» було дано21 червня в Одесі під час ХІІ Українського муніципального форуму у присутності майже 250 голів громад з усіх регіонів України. Цю всеукраїнську акцію ініціювала Асоціації міст України з метою активізації та стимулювання процесу об’єднання і  формування спроможних громад.

«Децентралізаційний марафон» – це широкомасштабна акція, яка охоплює всі регіони України. Протягом півроку (з червня по грудень 2016 року) у громадах відбудеться близько 1000 виїзних заходів, які організують регіональні відділення Асоціації. Регіональні консультанти проінформують про переваги децентралізації, роз’яснять процеси та етапи об’єднання громад, проконсультують і допоможуть підготувати необхідні документи та проекти рішень. Важливим мотиваційним стимулом та чинником переконання у користі формування спроможних громад стане участь у марафоні керівників уже діючих об’єднаних територіальних громад та їх розповідь про життя після об’єднання.

Офіс реформ при Львівському РВ АМУ