У понеділок, 11 липня, в Україні стартує вступна кампанія

Цього року всі абітурієнти подаватимуть документи через інтернет.

     1006  

Про це повідомили в департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Реєстрація вступників відбуватиметься на сайті: http://ez.osvitavsim.org.ua. Це посилання стане активним з 11 липня – саме тоді можна буде зареєструватися та почати подачу документів.

У держпідприємстві наголошують, що, за статистикою, саме на перший та останній день подачі документів припадає найбільше навантаження на сайт. Саме тому в ці дні можуть бути технічні проблеми з роботою ресурсу, на що варто звертати увагу абітурієнтам, коли вони подаватимуть власні заяви.

В інструкції до  роботи з системою електронної подачі заяв у ВНЗ в 2016 році окремими блоками пояснюється, як вступникові зареєструватися, як використовувати електронний кабінет, що буде доступний кожному зареєстрованому абітурієнту, а також сама процедура подачі електронних заяв.

Працівники ДП “Інфоресурс” звертають увагу, що правильність та достовірність введених під час реєстрації даних – один із визначальних факторів для успішного вступу.

Нагадуємо, що цього року системою “Подання заяв в електронній формі” зможуть скористатися у повній мірі тільки вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікат ЗНО 2016 року і бажають вступити на денну форму навчання за ступенями молодший бакалавр, бакалавр (магістр і спеціаліст медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

Юлія Берчак