Тартак презентував кліп на пісню «Мене Вже Немає»

Кліп опубліковано вчора на офіційному каналі TARTAK VIDEO на Youtube

     3220  

скріншот

Лідер гурту Сашко Положинський так розповів про історію створення кліпу: «Просто так все склалося, що саме такий кліп вийшов на цю пісню. Спочатку ми мали домовленість із нашими друзями з театру вогню «Аделаїда», що вони роблять постановку на одну з наших пісень, а ми це шоу гарно знімаємо. Почали вибирати пісню з альбому «Ввічність» й найкращою кандидатурою виявилася «Мене Вже Немає» – і за формою, і за змістом.

Але, по-перше, ми планували знімати на неї відео з Тарасом Химичем – у нього була якась оригінальна ідея для неї. А по-друге, ми планували запускати цю пісню в ротацію, тому й відео на неї бажано було робити з присутністю в кадрі учасників «Тартака». Я зателефонував Тарасові й він сказав, що поки не вийде на екрани його фільм «Жива», він за кліп не візьметься, а це, виходить, аж з жовтня або й трохи пізніше. Тоді вирішили знімати відео в режимі «Аделаїда» + «Тартак».

Обговорили ідею з Артемом Григоряном – це молодий режисер, з яким ми останнім часом багато співпрацюємо, й Артем сказав, що йому ідея поєднання цієї пісні з шоу вогню подобається, але всю групу «Тартак» знімати не варто, вистачить мене одного, щоб зіграти на контрасті з вогнем, палаючим небом і групою артистів «Аделаїди» в кадрі. Ну й ось – зняли. Вийшло гарно й душевно, як мені здається. 🙂 Хотілося б тільки, щоб назва пісні не викликала в людей ілюзії, ніби це «Тартака» вже немає. «Тартак» є, «Тартак» активно працює одразу над двома новими альбомами, ну й потрохи готуємося до святкування свого 20-ліття 3-го грудня в київському клубі «Сентрум».

Над відео працювали: Режисер – Артем Григорян. Оператори – Макс Лебедь, Володимир Вербовий. Монтаж – Артем Григорян. Make-up – Наталя Брижак. Вогняне шоу – Театр вогню «Аделаїда» під керівництвом Сергія Жиліна.