Прокуратура Львівської області скерувала до суду справу екс-директора ЛКП “Львівелектротранс”

Прокуратура завершила розслідування у кримінальному провадженні про розкрадання коштів під час закупівлі трамваїв для Львова
     853  

Прокуратура Львівської області скерувала до Франківського районного суду м. Львова обвинувальний акт стосовно колишнього позаштатного радника міського голови м. Львова з питань транспорту, учасника та директора ТзОВ «Сармат», а у подальшому директора ЛКП “Львівелектротранс» гр. Ф. та ще сімох його спільників, підозрюваних у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах, за ч.5 ст. 191 КК України, ч.5 ст.27 та ч.5 ст.191 КК України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратура Львівської області.

Як уже повідомлялиь раніше, підозрюваний гр. Ф. у 2007 році з метою заволодіння бюджетними коштами, вступив у злочинну змову з іншими особами ( нині підозрюваними), організувавши схему поставки до Львова вживаних трамваїв неналежної якості за значно завищеними цінами. Внаслідок такої оборудки територіальній громаді м. Львова завдано матеріальної шкоди на суму 2 млн 249 грн., що на час вчинення злочину (2007-2008) становило понад 323 тис Євро.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом прокуратури Львівської області.

За вказані злочини останнім загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.