Джамала стала почесною громадянкою Києва (ФОТО)

Сьогодні на засіданні Київради Джамалі вручили відповідну відзнаку

     1294  

Фото: kmr.gov.ua

Сьогодні, 7 липня, під час пленарного засідання Київської міської ради мер столиці Віталій Кличко вручив переможниці пісенного конкурсу «Євробачення-2016» Сусанні Джамаладіновій (Джамалі) відзнаку «Почесний громадянин міста Києва». Про цеінформує сайт Київради.

Звання співачці присвоїли за визначні особисті заслуги у соціально-економічному та культурному розвитку столиці, а також за активну громадську діяльність.

«Я дуже вдячна вам за цю відзнаку. Це велика честь бути почесним громадянином Києва. Я і надалі намагатимусь прославляти наше місто як культурну столицю України, і показувати, які в нас дивовижні, талановиті, чудові люди, справжні європейці», – зазначила Джамала.

Фото: facebook.com/jamalaofficial

Довідка. Джамала бере участь у сольних концертах з 16 років. У 1992 році стала лауреатом музичного дитячого конкурсу «Зоряний дощ». Була солісткою вокального квінтету Beauty Band. Лауреат Міжнародного конкурсу 1 Concorso Europeo Amici della musica (Італія). У 2009 році брала участь у Міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної пісні «Нова хвиля-2009». Розділила перше місце з учасником з Індонезії. У травні 2016 року Джамала виграла національний відбір на “Євробачення 2016” з авторською піснею «1944», присвяченою депортації кримськотатарського народу і здобула перемогу в конкурсі.