У Києві відсортували та спалили 3 тисячі тонн львівського сміття

Київ прийняв майже 3 тисячі тонн львівських відходів, які було відсортовано та спалено на заводі «Енергія»

     811  

Жодної тонни сміття, яку приймає Київ, не захоронили на полігонах. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він додав, що питання розміщення львівського сміття поблизу сіл Крюківщина й Тарасівка слід адресувати керівництву населених пунктів і підприємствам, які відповідають за функціонування зазначених полігонів.

«На жоден зі столичних полігонів – ані на №5, ані на №6 – львівське сміття не відвозять. Є лише два шляхи для відходів зі Львова – сортування та спалення на «Енергії». Екологічних наслідків для міста це не має, адже сьогодні на заводі рівень забруднень у результаті спалення сміття не перевищує гранично допустимих норм», – запевнив Петро Пантелеєв.

Він наголосив, що Київ поступово зменшує кількість відходів, які привозитимуть зі Львова. Від сьогодні в середньому до столиці прибуває вже 100 тонн сміття.

«Приймати відходи Київ зможе лише до кінця липня. Ми мали чітку домовленість із львівським муніципалітетом саме з урахуванням цих термінів. З 1 серпня на заводі «Енергія» розпочнеться плановий ремонт обладнання, тому до цієї дати Львів має знайти інші місця для утилізації відходів», – додав заступник голови КМДА.