Помічник судді Дрогобицького міськрайсуду та його пособник постануть перед судом

Військова прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою в хабарництві помічника судді Дрогобицького міськрайсуду та його пособника

     821  

Військова прокуратура Львівського гарнізону скерувала до суду обвинувальні акти у кримінальному провадженні за підозрою помічника судді Дрогобицького міськрайсуду Львівської області та його пособника у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди). Про це інформує прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Нагадаємо, 18 травня 2016 року військова прокуратура Львівського гарнізону за оперативної підтримки Управління захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України в рамках контролю за вчиненням злочину викрила на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди помічника судді Дрогобицького міськрайсуду Львівської області.

Хабар у розмірі 2 тис. Дол. США посадовець вимагав від громадянина за пособництва посередника за винесення позитивного рішення суддею Дрогобицького міськрайсуду Львівщини у цивільній справі на користь заявника.

Державне обвинувачення в суді підтримує військова прокуратура Львівського гарнізону Західного регіону України.