СБУ почала операцію «Бурштин» – полетіли перші голови прокуратури Рівненщини

СБУ анонсувала початок війни з бурштиновою мафією у погонах

     1553  

У Рівному проходить спільна операція Військової прокуратури ГПУ, СБУ та МВС. Понад 300 оперів одночасно проводять 123 обшуки у підозрюваних в організації злочинної групи по розкраданню бурштину. Про це на своїй facebook-сторінці написав генпрокурор України Юрій Луценко.

За прикриття незаконного видобутку вже затримали заступника прокурора Рівненщини та підполковника СБУ. Операція триває, – інформує Служба безпеки України.

Генеральний прокурор Юрій Луценко підтвердив інформацію щодо затримання заступника прокурора області Андрія Боровика. Останнього підозрюють в організації злочинного угруповання з видобутку бурштину. Про це написала на facebook-сторінці журналістка Вікторія Мамотюк.

За її словами, заступнику прокурора області та працівникові СБУ вже оголосили підозру. Ще у 123 осіб, причетних до організації злочинного угруповання з незаконно видобутку бурштину, проводять обшуки.

Юрій Луценко сказав, що вже вирішив звільнити головного прокурора Рівненської області – Ковальчука. А також має намір посунути усе керівництво в прокуратурі Рівного.