Переможці «Квиткового буму» в липні безкоштовно їздитимуть у львівських трамваях і тролейбусах

     998  

У ЛКП «Львівелектротранс» уже вдруге відбувся розіграш місячних абонементних квитків на проїзд у трамваї та тролейбусі в рамках постійної акції «Квитковий бум». Щасливими переможцями розіграшу стали: Дутка Надія, Кришталь Юрій та Нарівна Ірина, які отримали абонементи загального користування, а також Нечипорук Ярина, Корнак Марія та Сидорчук Христина, яким «Львівелектротранс» презентував картки пільгового користування.

«Акція «Квитковий бум» набуває все більшої популярності серед пасажирів електротранспорту, – говорить начальник відділу інформації і зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс» Антон Лягушкін. – У відділ зборів цього разу наші пасажири принесли кілька сотень конвертів із квитками. Це свідчить про те, що львів’яни активно користуються електротранспортом. Нам це дуже приємно. Оскільки акція «Квитковий бум» набирає обертів, ми плануємо збільшити її призовий фонд і розіграти у липні уже не по три загальні і пільгові картки, а по п’ять.

Наше підприємство і надалі буде організовувати різноманітні акції для сумлінних пасажирів, які сплачують за проїзд в електротранспорті. Зараз ми думаємо над тим, як заохотити наших пасажирів користуватися місячними абонементними картками, адже це не лише зручно, але і дуже вигідно, адже абонемент загального користування на проїзд в електротранспорті у Львові коштує лише 100 грн».

Для того, щоб стати учасником акції «Квитковий бум» необхідно зібрати 50 загальних чи пільгових квитків на проїзд в електротранспорті і відправити їх поштою чи принести особисто за адресою: 79012, м. Львів, вул. Сахарова, 2, відділ зборів (1 поверх). На конверті потрібно зазначити своє прізвище, ім’я та по батькові, домашню адресу та контактний телефон. Обов’язково потрібно зробити помітку «Акція «Квитковий бум»» та вказати тип зібраних квитків – загальні чи пільгові. Відділ зборів працює із понеділка до п’ятниці із 8.00 до 17.00, обід із 12.00 до 13.00.