Оновлення на Сихові

У Сихівському районі Львова облаштують два громадські простори

     2627  

До кінця року в Сихівському районі Львова облаштують два громадські простори: на площі, що поблизу церкви Святого Духа на вул. Чукаріна, та на вул. Трильовського.

За словами заступника голови Сихівської районної адміністрації Володимира Івасюка, там приведуть до ладу наявні об’єкти та перетворять їх на комфортні громадські простори.

1392820_1425810

«Площа на вул. Трильовського була доволі добре спроектованою у радянські часи, тому ми нічого глобально не змінювали. Оскільки вона була задумана як пішохідна зона, то автомобілі не мають туди доступу. У цьому плані там все добре. Водночас там немає елементів інфраструктури і навіть лавочки є розверненими до будинку, а не до пішохідної зони. Відповідно сидіти там не було приємно», − розповідає начальниця управління розвитку Львівської міськради Олександра Сладкова.

Чиновниця каже, що на площі відновлять вуличне освітлення, яке не функціонує вже тривалий час, також встановлять вуличні меблі, збільшать кількість зелених насаджень та прокладуть нові доріжки у тих місцях, де люди вже сходили газони. Однак окрасою площі стане гойдалка для дорослих

«Ми думали, що на цій площі має бути якась родзинка, тому вирішили встановити там гойдалку для дорослих. Напевно, там буде встановлено два такі об’єкти, щоб, гойдаючись, люди могли спілкуватися між собою. Наразі ми ще не визначилися, як точно вона виглядатиме та де ми будемо її замовляти», − додає Олександра Сладкова.

За словами заступника голови Сихівської районної адміністрації Володимира Івасюка, попередня вартість робіт на вул. Трильовського становить 800 тисяч гривень. Роботи планують розпочати у серпні та закінчити їх до вересня поточного року.

Поки площа на вул. Трильовського ще чекає на початок ремонтних робіт, вони вже активно тривають на вул. Чукаріна: тут проводять капітальний ремонт, прокладають нові доріжки, встановлюють вуличні меблі та нові ліхтарі.

чукарiна

«На вул. Чукаріна облаштовуємо громадський простір, проект якого ми погодили з мешканцями та церквою, яка є поряд. Тут буде проведено вуличне освітлення, встановлять вуличні меблі та буде частково змінено конфігурацію площі», − розповідає Володимир Івасюк.

Зокрема, поблизу церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці замість частини газону облаштують площу та замостять територію плиткою.

«Тут, поряд із церквою, встановлено хрест, і священики просили збільшити площу замощення у цьому місці, оскільки там проводять різні заходи, зокрема й освячення на Пасху. Якщо у цьому місці по газону все одно ходять люди, то облаштовувати його нема потреби», − додає пан Івасюк.

Кошторис проекту становить 780 тисяч гривень. Роботи з облаштування громадського простору планують завершити в середині липня.

Софія Лазуркевич