Байкерам запропонують альтернативне місце для паркування у центрі Львова

Байкерам, які паркуються на пл. Яворського, запропонують альтернативне місце у центральній частині міста.

     854  

Врегулювати це питання міський голова Львова Андрій Садовий доручив керівникові управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктору Щиру та голові Галицької районної адміністрації Ірині Іванчині.

«Даю доручення керівнику управління транспорту та зв’язку ЛМР і голові Галицької районної адміністрації, з залученням депутатів, визначити в центральній частині місце для байкерів. Це спільнота, яка має свої чіткі позиції і правила і їм треба дати розуміння, де вони можуть паркуватися, щоб вони самі не шукали і щоб не було дисонансу», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Цьому передувало звернення під час пленарного засідання Львівської міської ради о. Тараса, священика храму Св. ап. Петра і Павла. «Впродовж близько двох років ми маємо певну проблему на вул. Театральній, зокрема, в тій частині, де є Гарнізонний храм та середня школа №62. Ця зона є пішохідною зоною, там є обмежений рух автотранспорту, але там постійно курсують байки, гучно ревуть мотори.

Ми хочемо озвучити сьогодні три речі. Перш за все, церква не виступає проти байкарів. Друге, просимо депутатів та міського голову визначити альтернативне місце для їхнього паркування. І третє, звертаємося до правоохоронних органів, щоб вони слідкували за тим, щоб не порушувалися права мешканців міста і не порушувалися правила дорожнього руху», – зазначив отець Тарас.

Заступник керівника Патрульної поліції Львова Максим Підболячний зазначив, що поліцейські патрулюють цю територію, проводять бесіди з байкерами і тепер вони вже не заїжджають на площу, а завозять мотоцикли із вимкненими двигунами. Також він додав, що за рух у пішохідній зоні на байкерів було складено два протоколи.