Діти рятувальників, які загинули на сміттєзвалищі, отримуватимуть щомісячну стипендію з міського бюджету

Рада затвердила Програму соцзахисту дітей рятувальників, які загинули під час ліквідації пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі. За відповідне рішення проголосував 41 депутат.
     863  

Метою Програми є забезпечення соціального захисту та надання фінансової підтримки сім’ям, зокрема дітям, батьки яких загинули під час ліквідації пожежі на сміттєзвалищі. Для досягнення цієї мети передбачено виплату щомісячної адресної соціальної виплати у розмірі 4 000 грн. на кожну дитину загиблого до досягнення повноліття або, у разі продовження навчання, до 23 років.

Які документи слід подати до управління соціального захисту ЛМР, можна дізнатися на сайті міськради.

Виплата стипендії здійснюватиметься у безготівковій формі щомісяця через перерахування коштів на особові рахунки заявників, відкриті в установах уповноважених банків.

Фінансування Програми здійснюватимуть за рахунок видатків загального фонду міського бюджету Львова.

Нагадаємо, 28 травня на сміттєзвалищі поблизу Львова – у с. Великі Грибовичі – виникла пожежа. 30 травня, під час її гасіння, стався обвал твердих побутових відходів, внаслідок чого загинуло троє рятувальників – працівників пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області. Без батьків залишилося п’ятеро малолітніх дітей. Відтак, з метою належної поваги до пам’яті загиблих, виконавчий комітет прийняв рішення про виділення щомісячної стипендії для дітей рятувальників у розмірі 4 тис. грн. та визнав необхідним надання сім’ям житла – 2-кімнатних квартир – у Львові.