Працівниця ЛКП «Львівелектротранс» перемогла в конкурсі «Європейські таланти в мобільності»

Участь у конкурсі брало 70 кандидатів із 10 європейських країн

     846  

Фото: прес-служба Львівської міськради

Працівник ЛКП «Львівелектротранс» Ірина Іванишин стала переможницею в конкурсі «Європейські таланти в мобільності» (громадський транспорт) в номінації «Найкращий працівник проекту».

Виставка «Transport Publics 2016, the European Mobility Exhibition» – це європейська експозиція в сфері транспорту, є єдиною виставкою, яка об’єднує всю сукупність областей і напрямків діяльності стосовно до всіх видів регулярних транспортних перевезень. Виставка об’єднує всі групи фахівців в сфері міських, міжміських і регіональних транспортних перевезень на території Франції і Європи: керівні органи, оператори, промислові підприємства, будівельники і підрядники.

Виставка «Transports Publics 2016» проходить двічі на рік і об’єднує професіоналів у галузі залізничного, автобусного, автомобільного та інших альтернативних видів транспорту, а також суміжних галузей, причетних до роботи громадського транспорту, включаючи громадські роботи, розвиток інфраструктури, цивільне будівництво, планування міських територій, організації автостоянок, систем електронної квиткової оплати, консалтингу, проектування, інвестицій, страхування, енергетики, а також законодавчої діяльності.

«Дякую всім, хто мене підтримав та вірив у мене. Для мене велика честь представляти Україну, а саме місто Львів, як переможець у номінації «Найкращий керівник проекту» в конкурсі Європейські таланти в мобільності (громадський транспорт) серед 70 кандидатів з 10 європейських країн. Приємно, що перший раз у такому конкурсі перемогла Україна», – зазначила Ірина Іванишин.