На земельному аукціоні продали права оренди сільгоспземель на 188 тисяч гривень

     919  

У четвер, 23 червня, на земельному аукціоні у Львові продали право оренди шести земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) загальною площею 65,94 га.

В результаті торгів ціна оренди зросла до 188 тисяч гривень. Ціна продажу перевищила стартову ціну – 98,65 тисяч гривень майже вдвічі. Про це повідомили в  Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

За результатами земельного аукціону переможці уклали договори оренди земельних ділянок терміном на 7 років. Орендар сплачуватиме щорічно до бюджету сільської ради 46 тисяч гривень.

“Від початку 2016 року це вже 15 земельний аукціон, організований фахівцями Держгеокадастру Львівщини. За результатами цих аукціонів спостерігаємо динаміку збільшення зацікавленості потенційних покупців готових вкладати гроші у ведення сільського господарства на території Львівщини. В результаті маємо здорову, добросовісну конкуренцію, що при фаховій підготовці аукціонів обертається значними додатковими надходженнями до місцевих бюджетів”,- зазначив начальник Головного управління  Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Варто зазначити, що найбільша динаміка вартості була зафіксована на земельну ділянку, розташовану на території Облазницької сільської ради Жидачівського району. Відзначимо, що завдяки аукціону ціна річної оренди цієї земельної ділянки зросла від встановлених 8% до 43,4% від нормативної грошової оцінки землі.

Наступні земельні торги з продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту) землевпорядна служба Львівщини планує провести 30 червня цього року. Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України http://torgy.land.gov.ua/auction/