На Львівщині на хабарі затримали депутата міськради (фото)

Чоловік вимагав від підприємця майже 7 тисяч гривень неправомірної вигоди за надання в оренду земельної ділянки під облаштування двох парковок таксі та сприяння в оформленні всіх необхідних для цього дозвільних документів

     955  

Фото: lv.npu.gov.ua

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області ДЗЕ Національної поліції викрили нечесного на руку депутата однієї з міських ради області. До речі, він також є головою комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології цієї ж міськради.

За надання в оренду земельної ділянки під облаштування двох стоянок таксі, а також сприяння зазначеного питання під час розгляду на сесії, оформлення необхідних документів та подальше підписання договору про надання права на організацію паркування транспортних засобів у місті вимагав від підприємця 6,8 гривень хабара.

Як повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України, за фактом вимагання неправомірної вигоди слідче управління ГУНП у Львівській області було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.14, ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Фото: lv.npu.gov.ua

Фото: lv.npu.gov.ua

23 червня поблизу приміщення міської ради оперативники УЗЕ та слідства затримали депутата, коли він одержував неправомірну вигоду.

Йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Гроші, які депутата отримав як хабар, вилучено.