У Львові презентують мультимедійну виставку «Тіні забутих предків»

Виставку відкриють у неділю

     1457  

У неділю, 26 червня, о 17:00 у рамках відзначення Дня Конституції України та з нагоди ювілею Івана Миколайчука у Львівському палаці мистецтв відбудеться відкриття масштабного мультимедійного проекту «Тіні забутих Предків. Виставка». Проект присвячено культовому фільму та його режисерові Сергію Параджанову. Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

«Проект покликаний переосмислити значення і вплив кінострічки з часу її прем’єри в 1965 році й до сьогодні. Зали виставки містять більше 100 артефактів, 10 ексклюзивних інтерв’ю, унікальні фото- і відеоматеріали з архівів зйомок, спеціально розроблену зону відпочинку і оригінальний саундтрек для кожного залу, написаний композитором Святославом Луньовим, – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Христина Береговська. – Проект «Тіні забутих предків. Виставка» відтворює світ фільму, аналізує контекст місця і часу, в яких він народжувався, і досліджує, де в кінострічці художній вимисел, а де – назавжди втрачена реальність».

Проект супроводжуватиме культурна програма, до якої увійдуть зустрічі з учасниками зйомок, а також презентації спеціально розроблених до проекту видань, кураторські екскурсії, кінопокази, концерти, круглий стіл на тему «Культура і туризм» та багато іншого. Протягом останнього вікенду в рамках проекту, 16 та 17 липня, відбудеться подія у форматі ночі в музеї – «Тіні забутих предків. Ноктюрн».

Виставка працюватиме протягом 26 червня – 17 липня з 11:00 до 20:00, понеділок – вихідний.

Навесні 2016 року проект презентували в Києві у стінах НКММК «Мистецький Арсенал».