Радіо «FM Галичина» їде в гості до своїх слухачів у Жовкву

Радіо «FM Галичина» продовжує знайомитися зі своїми слухачами з різних міст і містечок, в яких веде мовлення

     1079  

Джерело: galychyna.fm

На початку червня команда працівників побувала у Рівному. А вже зовсім скоро – 26 червня, завітає у королівське місто Жовква, що на Львівщині. Тут відбудеться міський фестиваль «Gazon Party у короля на хаті».

– Спеціально до цього фестивалю ми сформували музичну добірку з сучасної драйвової музики. Ведучі радіо готують цікаві конкурси і забави, розігруватимуть серед усіх присутніх призи. Гостей свята розважатимуть радіоулюбленці Діанка, Василь Давиденко, Юла Бєльська – ведуча програми «Ранок без рамок», Галюся Батюсь з «Друзів онлайн», а «Файну рандку» представлятиме Еріка. Ми будемо раді особистій зустрічі, знайомству та спілкуванню з нашими слухачами. Тож запрошуємо усіх на фестиваль, що відбудеться у стінах Жовківського замку, – розповіла Надія Кугук, керівник PR-відділу радіо «FM Галичина».

У програмі фестивалю – середньовічне лицарське містечко, майстер-класи з плетіння вінків та виготовлення сувенірів з глини, зона вуличної їжі, вуличні музики, велопробіг, відтворення історичних боїв, виступи кавер-гуртів, лазерне шоу на стінах замку та масовий запуск небесних ліхтариків. Будемо файно фестивалити цього літа! Приєднуйтеся!

Довідка. «FM Галичина» − найбільша західноукраїнська регіональна радіомережа, що розпочала своє мовлення в ефірі наприкінці 2010 року. На сьогодні радіомережа охоплює 15 частот. Також радіо можна слухати онлайн, завантаживши мобільний додаток.

Слухацька аудиторія «FM Галичина» – мешканці Західної України, віком 30–55 років. Щодо музичного формату, то в ефірі радіостанції домінує українська музика фолк-етно-ска напрямку. Прогнозована сукупна цільова аудиторія радіомережі – понад 2,5 млн слухачів.

Сайт: galychyna.fm, сторінка на Facebook: facebook.com/fmGalychyna.