Трьох поліцейських на Львівщині звільнили через хабар

Працівники прокуратури проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за фактом одержання неправомірної вигоди

     1060  

Під час службового розслідування встановлено, що у травні троє працівників Стрийського відділу поліції вимагали й отримали у місцевого мешканця неправомірну вигоду в сумі чотириста доларів США за непритягнення його до кримінальної відповідальності за крадіжку.

За підсумками службового розслідування на вказаних працівників накладено стягнення – звільнення з органів внутрішніх справ, – повідомили у відділі комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області.

Працівники прокуратури проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Санкція статті передбачає покарання – штраф або позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.