Назар Савко: «Розрізняю донечок завдяки плямці»

«Втікаю», – жартує Назар Савко, розповідаючи про те, що вирушає на гастролі до Польщі

     7820  

Фото: facebook-сторінка Назара Савка

«Їду трохи перепочити від своїх подаруночків». А «стовідсотковими подаруночками» співак називає донечок-близняток. Їх менш ніж місяць тому, надвечір у сам день народження виконавця, подарувала дружина Надя Рута.

– Першою на світ з’явилась Мирослава, через 10 хвилин після неї – Радислава, – розповідає Назар. – Скоро їх охрестимо, у Польщі матиму декілька концертів, от повернусь і влаштуємо хрестини. Ім’я Радислава, до речі, мені наснилося, а Мирославу вигадав вже при нормальній свідомості (сміється), за декілька днів до народження.

– Чи знали ви із самого початку вагітності дружини, що народяться близнята?

– Нам спершу казали, що плаценти будуть дві окремі й народяться двійнятка, а насправді вже після пологів ми пересвідчилися, що плацента в донечок була одна. Так що у нас близнята. Хоча я їх розрізняю: Мирослава має плямочку на чолі, а Радислава – ні.

– В усьому іншому вони ідентичні?

– Поки що вони формуються. Думаю, в майбутньому будуть схожі дуже, а зараз форми голівок трішки інакші. І, до речі, за характерами вони також зовсім різні. Наприклад, старша така більш поважна і спокійна (це і огляд на УЗД нам показував), а Радислава завжди була дуже активна, вона і била маму зсередини сильніше, і  плаче вона зараз значно голосніше. Дві людини – два характери.

– Цікаво, якою була реакція, коли довідалися, що станете батьками двійні…

– Насправді ми були в шоці! Потужному. У моєї дружини аж бризнули сльози – не знаю, чи від радості, чи від страху, ми не сподівались на такий подарунок від Бога. Мабуть, щоб веселіше нам жилося в цьому світі.

– А братик як ставиться до сестричок?

– Дарчик (старшому синові Назара Савка зараз чотири роки, – «Львівська газета») в нас дуже хороший і добрий, намагається допомагати. Але домінантом його інтересів, чесно кажучи, зараз є комп’ютер, з його допомогою він будує траси, грає у таку цікаву гру. Я його називаю «лего-меном».

Фото: facebook-сторінка Назара Савка

Фото: facebook-сторінка Назара Савка

– Ви якось спеціально готували сина до народження дівчат?

– Так, безумовно. Ми багато спілкувалися з ним, просили послухати, як сестрички рухаються у животику. Він дуже тішився, але своєму хрещеному сказав, що одну сестричку собі забере, а другу йому віддасть, бо для Дарчика дві – забагато. Добра дитина, розумієте, щедра (сміється).

– А як вплинуло народження близнят на ваш із дружиною сон? Ви взагалі спите?

– О-о-о… Спати ми стали менше, однозначно. Бо дві дитини створюють повне стерео, вони верещать у стереорежимі. Одна лягає спати, друга в той час тільки прокидається… Найбільше від цього страждає наша мама, бо вона постійно чергує біля ліжка. Допомагають і бабусі (моя та Надина мама), час від час роблять «зміну караулу», але ми все одно постійно живемо в активному режимі: і вдень, і вночі.

– Тобто на роботу ходите, як на відпочинок?

– Так, я тепер частіше втікаю на власну студію, і довше там зависаю (сміється). Пишу багато. Творю, творю, готую танцювальний альбом. Нещодавно у мене вийшов акустичний альбом із чудовим музикантом Олегом Яремою під назвою «Не руш сльозу». Лише гітара і голос. А тепер готую танцювальний з авторськими композиціями, він буде веселіший. Активніший. Думаю, зробимо після цього цікаву шоу-програму і представимо його львівській публіці десь восени. А зараз дуже радий, що у мене гастролі. Це будуть святкування декількох Днів міст у Польщі, куди я запрошений як представник України і як учасник «Голосу країни». Поляки дуже поважають наших виконавців, там гарно сприймають українську пісню. Звісно, везу їм подарунки і польською мовою. Тобто творча частина у мене кипить. Уже думаю, куди б то ще чкурнути. Це, звісно, жарти, але треба їхати заробляти гроші, бо маю двох красунь, потрібно виростити з них справжніх принцес. А дівчата, я вже бачу, фінансів забирають більше, ніж хлопці.

Розмовляла Дана Ганус