Львівські рятувальники перемогли в чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту

Цього року участь у змаганнях взяло 26 команд із 22 областей та міста Києва, а також збірні команди профільних вишів ДСНС

2171

Як інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області, спортивні змагання тривало три дні, з 15 по 17 червня. У програмі змагань: підйом по штурмовій драбині; подолання 100-метрової смуги з перешкодами; підйом по висувній драбині; пожежна естафета 4х100 м та бойове розгортання.

За звання чемпіона з пожежно-прикладного спорту змагалась і збірна Львівської області, до складу якої входило 9 осіб: Гулеватий Дмитро, Ломтатитдзе Роман, Лукащук Сергій, Потребко Сергій та Присяженко Сергій – представники ГУ ДСНС України у Львівській області, Авраменко Андрій, Божук Роман, Тхорук Роман, Щур Віталій – представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

У завзятій та напруженій боротьбі в чемпіонаті між командами ДСНС львівська команда виборола 1ш-е місце. Зокрема, зі штурмовою драбиною найкраще впорався Сергій Присяженко. А у фінальному забігу подолання стометрової смуги з перешкодами перемогу збірній Львівської області приніс Андрій Авраменко, представник ЛДУ БЖД, з результатом 15,57 секунд.

Усі переможці отримали в нагороду кубки, медалі, дипломи та грамоти від організаторів змагань.