У Львові триває проект «Обери музей свого настрою»

Проект стартував 19 травня, з нагоди Міжнародного дня музеїв

     764  

Новий проект «Обери музей свого настрою» передбачає представлення у музеях різних за тематикою заходів за принципом «один день – один музей».

Кількість учасників проекту – 35 музеїв.

Проект триватиме до 24 червня, тож попереду на відвідувачів іще чекають тематичні екскурсії, лекції, майстер-класи, огляди цікавих виставок та експозицій. Вікова категорія необмежена, адже пропонується програма для дітей, учнів, студентів та дорослих за доступними цінами. Окрім цього, є можливість безкоштовно відвідати окремі музеї в рамках проекту та стати учасником безкоштовної екскурсії.

Проект “Обери музей свого настрою” запрошує ділитися враженнями й отримувати подарунки.

Умови конкурсу прості:

відвідай музей в рамках проекту

зроби селфі на фоні улюбленого експонату з музею та опублікуй на своїй сторінці в соціальних мережах Facebook чи Instagram із хеш-теґом #МузеямиЛьвова.

Що більше музеїв – більше шансів на перемогу!

«Щосереди впродовж місяця ми визначаємо шість переможців, які отримують подарунки від наших партнерів. Серед призів розігруються: квитки на екскурсії по місту, одноденні тури Львовом та Львівщиною, квитки на театральні вистави, у розважальні центри, на майстер-класи, а ще цікаві книги від львівських видавництв», – кажуть організатори.

Обери музей свого настрою