Колектив Ботанічного саду став на захист директора, якого звинувачують у хабарництві

Про це колектив Ботанічного саду ЛНУ ім. І. Франка написав у зверненні, яке розмістив на своїй сторінці у Фейсбук.

     1740  

botanicgarden.lnu.edu.ua

Працівники Ботанічного саду просять підтримати їх і допомогти відстояти на посаді теперішнього директора саду Андрія Прокопіва, який керує ним ось уже 18 років.

“Друзі Ботсаду. Нам зараз дуже потрібна ваша підтримка. Нашого директора звинувачують у отриманні хабара на суму 6 тисяч гривень. Насправді ж людину, яка опікувалась двома територіями саду у престижних районах міста, людину, яка протидіяла вирубці лісу у Карпатах, хочуть усунути. Ми, колектив Ботсаду, стаємо на захист нашого директора. Надто багато праці і любові він вклав у цей Сад, – йдеться у зверненні колективу.

Коли наприкінці 1990-х років Ангдрій Прокопів очолив Ботсад, зазначають працівники, їм не було чим похвалитись. І саме завдяки старанням Андрія Івановича вони тепер можуть гордитися повністю відремонтованою оранжереєю тропічних та сукулентних рослин, а також почесним визнанням колекції тропічних та субтропічних рослин як наукового об’єкту, що становить національне надбання.

А тепер людину, яка опікувалась двома територіями саду у престижних районах міста, яка протидіяла вирубці лісу у Карпатах, хочуть усунути, -вважають працівники Ботанічного саду.

Довідка

Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка є одним з найстаріших садів України та Східної Європи. Заснований у 1852 році, він має тривалу історію та надзвичайно багату колекцію рослин. Сьогодні ботанічний сад – навчальна, науково-дослідна та природоохоронна установа при франковому університеті. Територіально розміщений на двох ділянках у межах міста Львова (вул. Кирила і Мефодія, 4 (2 га); вул. Черемшини, 44 (16,5 га)).

Ботанічний сад веде широку просвітницьку діяльність, яка спрямована на поширення ботанічних та екологічних знань серед населення. З цією метою Ботанічний сад щорічно проводить дні відкритих дверей, які мають змогу відвідати мешканці та гості міста Львова. Співробітники Ботанічного саду (за попереднім записом) регулярно проводять екскурсії для школярів, та студентів.