Спортсмени Львівщини отримали іменні стипендії від канадійського фонду

     736  

Цими днями три найкращі спортсмени Львівщини – представники Львівського регіонального центру “Інваспорт” – отримали сертифікати та іменні стипендії від фонду Володимира Кузя з Торонто (Канада). Вручили їх спортсменам з інвалідністю розпорядники фонду Віра Маланчій та Богдан Колос.

IMG_2428_1465824352_613x459.75_3_0

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

За її словами, першими номінантами фонду Володимира Кузя серед спортсменів з інвалідністю яких визначило незалежне журі, стали майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіонка світу та Європи з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів із вадами зору львів’янка Уляна Ціздин та двоє представників Буського району – майстер спорту України міжнародного класу з фехтування на візках, багаторазовий призер і переможець чемпіонатів і кубків України, Європи та світу в особистих і командних змаганнях, срібний призер Літніх Паралімпійських ігор 2012 року Антон Дацко і майстер спорту України міжнародного класу з настільного тенісу, чемпіон світу та Європи серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Віктор Дідух.

А відзнаку найкращого тренера Львівського “Інваспорту” отримала Світлана Колеснікова.

Фонд, заснований 1997 року, надає фінансову підтримку талановитим студентам в Україні. Щороку, упродовж уже 19 років, стипендіатами фонду обирають кращих студентів кількох вишів України. Цьогоріч вперше така благородна місія відбулася й для відзначення кращих спортсменів Львівщини з інвалідністю.

Зазначимо, захід відбувся за активної участі керівництва управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Львівського регіонального центру “Інваспорт”, спортивної громадськості, тренерів та спортсменів.