У Львівському аеропорту громадянка Киргизстану намагалася дати прикордонникам хабаря

Як інформує прес-служба Державної прикордонної служби України, протягом вихідних було зафіксовано три спроби дати хабарі прикордонникам.
     722  

У двох випадках у пунктах пропуску «Грушів» та «Рава – Руська» прикордонниками зафіксували та припинили спроби дачі хабарів. Грошову винагороду пропонували громадяни України у розмірі 200 та 100 гривень за сприяння у позачерговому перетині державного кордону.

У третьому випадку у міжнародному авіаційному пункті пропуску «Львів – авіа» на виліт з України рейсом «Львів-Cтамбул» громадянка Киргизстану для паспортного контролю надала паспортний документ, в якому було виявлено підроблені дати штампів, а також у  документі були грошові кошти у розмірі 70 доларів США, які вона пропонувала прикордонникам за безперешкодний виліт з території України.

хабар2

 

З метою ухвалення правових рішень за цим фактам було оповіщено працівників Національної поліції щодо можливих ознак злочину, передбаченого ч.1 статтею 369 Кримінального кодексу України.

хабар31

Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.