Стриянин Ігор Сафіяник став переможцем етапу Кубка Європи з автомодельного спорту

Нещодавно у м. Ганновері (Німеччина) завершився 2-й етап Кубка Європи серії "Грен-шлем" з автомодельного спорту. Збірну України представляли шестеро спортсменів-автомоделістів. Серед них і представник Львівщини – майстер спорту міжнародного класу стриянин Ігор Сафіяник, який виборов перше місце.
     679  

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

За її словами, досвідчений стрийський спортсмен посів ІІ місце ще й на першому етапі Кубка Європи серії “Грен-шлем” у Німеччині (м. Капфенхардт).

Відтак, за сумою двох етапів Ігор Сафіяник підтвердив клас беззаперечного лідера (18 балів). Другу сходинку займає німець Міка Дьорінг (16 балів), третє місце – угорець Роберт Пастор (6 балів).

До слова, наступні, зокрема ІІІ етап Кубка Європи серії “Грен-шлем”, відбудеться 22-24 липня у м. Піла (Польща), ІV етап – 20-21 серпня у м. Базель (Швейцарія) і Y етап – 10-11 вересня у м. Печ (Угорщина).

Варто зазначити, що фінальні змагання Кубка Європи серії “Грен-шлем” з автомодельного спорту відбудуться 23-25 вересня 2016 року на Львівщині, на стадіоні “Сокіл” у Стрию.

Каріна Макогончук