На львівській митниці вилучили дерев’яні панелі майже на мільйон гривень

Митники викрили мільйонну оборудку з деревом

     725  

Фото: ГУ ДФС у Львівській області

В Україну намагалися ввезти дерев’яні панелі вартістю майже мільйон гривень за документами, що містять неправдиві дані стосовно відправника та їх вартості.

Як поінформували в ГУ ДФС у Львівській області, днями в зону митного контролю пункту пропуску «Краковець – Корчова» в напрямку «в’їзд в Україну» заїхав вантажний транспортний засіб із причепом під керуванням громадянина України. Чоловік подав до митного контролю товаросупровідні документи, згідно з якими на адресу одного з ПП Львівської області від компанії-відправника з Англії переміщував два вживані стрічкові конвеєри та майже 20 м³ дерев’яних панелей. Вартість останніх нібито ставила 24 381,87 євро.

Під час перевірки цієї зовнішньоекономічної операції митники встановили, що насправді товар надійшов із Німеччини, а його вартість майже на 10 тис. євро вища, ніж та, що була заявлена до митного контролю. Керівник компанії з Великобританії надав водієві фірми-перевізника товаросупровідні документи, що містять неправдиві дані про відправника й вартість товару. Сам керівник англійської компанії відмовився надати пояснення з цього приводу. В його діях вбачаються ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Дерев’яні панелі вартістю майже мільйон гривень вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.