Фестиваль літньої пори вирушить у музичну подорож Європою

Львівська обласна філармонія розпочинає фестивальне літо

     1039  

«Pizzicato e Cantabile» – це феєрверк концертів упродовж липня й половини серпня. Провідні львівські музиканти виступатимуть для львів’ян і гостей міста.

Музика, що звучатиме у Концертному залі С. Людкевича на вулиці Чайковського, буде найвищого ґатунку, відкриє багато нового і несподіваного. Звучатиме орган і не тільки. Ця музика не лише співатиме людським голосом та флейтами. Ця музика ще й «пощипуватиме»! Пощипуватиме своєю оригінальністю, вона торкатиметься найпотаємніших сердечних струн, бо зустріч із нею – це щоразу СВЯТО. Та й самі інструменти, на яких звучатиме добра половина творів, називаються щипковими. Адже це гітара і клавесин.

Як зазначила органістка, організатор львівського фестивалю літньої пори «Pizzicato e Cantabile» Олена Мацелюх, «вісім концертів фестивалю «Pizzicato e Cantabile» – це музика Франції та Скандинавії, Німеччини й Італії. Це вісім музичних подорожей Європою з поверненням у рідний дім – до Львова. Родзинкою кількох подорожей стануть живописні роботи, які в час концерту творитиме наживо художниця Ольга Куц. Музика бароко – і сучасності. «Чотири пори року» від Антоніо Вівальді, перлини гітарної класики і геніального Йоганна Себастьяна Баха, палітра органних звучань, яка в одному із фестивальних концертів отримала присвяту видатному винахіднику цього надзвичайного інструменту Арістіду Кавайє-Колю».