У Львові влаштували конкурс з переробки вуличної сировини

Львів'яни придумають, як перетворити сміття на щось креативне й екологічно безпечне.

     698  

У рамках урбаністичного фестивалю «Твій простір», що відбудеться у Львові 23-27 червня, стартував конкурс на найкращий проект вуличного арт-об’єкту з вторинної сировини. Таким чином організатори намагаються привернути увагу не тільки до проблеми зі сміттям, а й до шляхів її вирішення.

«Навколо сміття у Львові зараз склалась дуже складна ситуація. Проблема є, її намагаються вирішити, але не усвідомлюють, що не достатньо просто прийняти закон чи побудувати завод. Потрібно, щоб пересічні люди зрозуміли – частина відповідальності лежить також і на них. Ми впевнені, що такі заходи не лише популяризують еко-тематику, а й дозволяють вийти за рамки та створити щось дійсно унікальне. Це хороша можливість для кожного львів’янина запропонувати свою ідею та зробити місто кращим», – розповіли організатори проекту.

Щоб узяти участь у конкурсі, потрібно до 16 червня надіслати на електронну адресу andreuandreuev@gmail.com опис проекту, обов’язково вказавши:

– своє ім’я,

– контактний номер телефону,

– опис проекту,

– матеріали, що знадобляться для його втілення,

– особливості до локації, де об’єкт може бути розміщений,

– ескізи майбутнього арт-об’єкту.

Реалізувати проект можна буде під час урбан-фестивалю “Твій простір”, по завершенні якого арт-об’єкт розмістять на вулицях Львова.

Довідка

З 23 до 27 червня у Львові відбудеться урбаністичний фестиваль “Твій простір”. В рамках фестивалю заплановані проведення дебатних, лекційних зустрічей, неформальне навчання, майстер-класи, музичне дійство, кіно-перегляд сучасного українського кіно, тощо. Тематично заходи охоплюють актуальну для молоді проблематику, зокрема ідентичність міста, креативне підприємництво, можливості для молоді, обговорення ідей благоустрою міського простору. Також протягом фестивалю триватимуть майстерні щодо перетворення вторинної сировини в побутові предмети щоденного вжитку.