За роботою ЛКП “Лев” тепер можна спостерігати онлайн

Львівське комунальне підприємство «Лев» встановило 9 веб-камер у своїх приміщеннях та на території і вивело трансляцію усіх процесів он-лайн. Це перше комунальне підприємство в Україні, яке повністю відкрило свою роботу у вільному доступі.
     2570  

f54152afe224eb3060c667f58370da98

Про це ЛКП повідомило на своєму сайті.

«ЛКП «Лев» раніше анонсувало такий крок і тепер відкрило свою діяльність для усіх. Ми працюємо прозоро, і тепер у цьому може переконатися кожен, хто забажає. Звичайно, це не означає, що ми не будемо продовжувати знайомити людей з нашою роботою безпосередньо на підприємстві. Ми відкриті і готові до співпраці для допомоги безпритульним тваринам нашого міста!» – зазначила директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Камери на ЛКП було встановлено кілька місяців тому, спочатку їх використовували для внутрішнього користування як відеонагляд. З червня 2016 року комунальне підприємство запустило трансляцію з веб-камер на своєму сайті, і тепер всі охочі можуть спостерігати за життям на території «Лева».

Аби спостерігати за роботою підприємства он-лайн, потрібно зайти на сайт ЛКП «Лев», а далі у рубрику «Он-лайн трансляція з ЛКП «Лев». Тут можна побачити відео з 9 камер спостереження: це і територія ЛКП, і зовнішні вольєри, і внутрішні приміщення.

Довідка

Комунальне підприємство «Лев» – це ветеринарно-стерилізаційний центр та Перша комунальна ветеринарна клініка Львова. Робота команди ЛКП полягає у відлові, вакцинації, стерилізації, лікуванні та прилаштуванні (відпуску на місце відлову) безпритульних тварин міста у співпраці з волонтерами та опікунами, а також у наданні широкого спектру ветеринарних послуг домашнім улюбленцям. На базі ЛКП діє Служба порятунку тварин, а також буде відкрито Центр адопції тварин.