Фестиваль «Місто професій у Львові» перенесли

У зв’язку з трагічними подіями на Грибовицькому сміттєзвалищі дитячий фестиваль «Місто професій» перенесли на 16 липня

     2940  

Про це йдеться на сторінці Місто професій у Львові у Facebook.

Фестиваль «Місто професій» відбуватиметься у Львові вже втретє. Цього року він мав пройти 4 червня.

Участь у заході – безкоштовна, проте вхід для батьків лише у супроводі дітей. Брати участь у ньому можуть дітки будь-якого віку. Як зазначають організатори, якщо малеча вміє ходити та говорити, вона вже є учасником фестивалю.

На вході дитинка отримує паспорт і карту представлених професій та «влаштовується на роботу». У паспорт впишуть усі професії, у яких спробував себе учасник. Кожен старанний працівник отримає «заробітну плату», яку зможе витратити у крамниці солодощів іа подарунків на території містечка й у якій, до речі, теж працюють діти.

«Ми вирішили зробити невеличкий сюрприз. Усі, хто прийде у вишиванці, незалежно від того, чи це батьки, чи діти, на вході разом з паспортом одразу отримають 50 євриків (ігрова валюта)», – зазначила Тетяна Люлька, автор проекту «Місто професій».

Як розповідають організатори, основна мета фестивалю – профорієнтаційна: щоб діти зрозуміли, чим сповнений світ, якими професіями, де б вони могли працювати і чим би вони могли займатися. Друга мета – показати, як влаштована держава: що потрібно працювати, щоб отримати заробітну плату, та як робити вибір.

Цьогоріч на фестивалі представлять майже вдвічі більше професій, ніж торік. На святі представлять і ремісничі професії, тут будуть гончарі, швеї, поліграфісти, представники IT-сфери, Державної служби надзвичайних ситуацій і Патрульної поліції.