У Грибовичах знайшли тіло третього рятувальника

Про це повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР

     1527  

Фото: poetryclub.com.ua

Як зазначено в повідомленні, на території Грибовицького полігону знайшли ще одне тіло без ознак життя. Це вже третя людина, яку сьогодні виявили під завалами.

«Знайшли тіло, без ознак життя. Розпізнаємо особу. Це вже третя особа. Тривають пошуки четвертої людини», – повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Віталій Туровцев, начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області підполковник служби цивільного захисту, на своїй facebook-сторінці підтвердив, що знайдено тіло третього рятувальника.

Нагадаємо, близько 15.30 сьогодні в результаті пошуків на Грибовицькому сміттєзвалищі виявили тіло рятувальника без ознак життя. Згодом з’явилася інформація про те, що внаслідок пошуково-рятувальних робіт на Грибовицькому сміттєзвалищі знайшли друге тіло. Однак її заперечив Віталій Туровцев.

Трохи пізніше на полігоні таки виявили ще одне тіло. Обох загиблих уже ідентифікували. Це Рудий Юрій Миколайович – начальник ДПРП-48 м. Рава-Руська, та Вненкевич Андрій Миколайович – начальник караулу ДПРЧ-17 м. Жовква.

Учора, 30 травня, близько 15.00 стався обвал гори сміття, під яким опинилися щонайменше троє рятувальників, які гасили пожежу на Грибовицькому сміттєзвалищі. Люди опинилися під сотнею тисяч кубометрів сміття.

Як поінформував на брифінгу мер Львова Андрій Садовий, під завалами, крім рятувальників, імовірно, опинився й еколог з ЛКП «Збиранка».

Пошукові роботи на звалищі тривають.