У Грибовичах встановлено особу третього рятувальника

Пошуково-рятувальні роботи тривають

     935  

О 21:15 сьогодні, 31 травня, у Грибовичах під завалами знайшли тіло пожежного ДПРЧ-17 з охорони міста Жовква, сержанта служби цивільного захисту Юнка Богдана Юрійовича, 1988 року народження. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Імовірно, під завалом ще може бути працівник Львівського комунального підприємства «Збиранка», тож пошуково-рятувальні роботи тривають.

Від початку проведення робіт пересипано 22 100 куб. м сміття. Укріплено та нарощено160 метрів дамби; укріплено проміжкові дамби піском у мішках загальним об’ємом 27 куб. м. Обстежено площу близько 38200 кв. м.

На місці події працює 3 екскаватори, 3 бульдозери та 15 самоскидів. Екскаваторами пройдено близько 220 метрів території.

До пошуково-рятувальних робіт залучено 308 осіб та 49 одиниць техніки, з них від ДСНС України – 247 осіб і 26 одиниць техніки.

Координацію робіт здійснює штаб на чолі з начальником Головного управління ДСНС у Львівській області.

Нагадаємо, близько 15.30 сьогодні в результаті пошуків на Грибовицькому сміттєзвалищі виявили тіло рятувальника без ознак життя. Згодом з’явилася інформація про те, що внаслідок пошуково-рятувальних робіт на Грибовицькому сміттєзвалищі знайшли друге тіло. Однак її заперечив Віталій Туровцев.

Трохи пізніше на полігоні таки виявили ще одне тіло. Обох загиблих ідентифікували. Це Рудий Юрій Миколайович – начальник ДПРП-48 м. Рава-Руська, та Вненкевич Андрій Миколайович – начальник караулу ДПРЧ-17 м. Жовква.

Згодом на території Грибовицького полігону знайшли ще одне тіло без ознак життя.

Учора, 30 травня, близько 15.00 стався обвал гори сміття, під яким опинилися щонайменше троє рятувальників, які гасили пожежу на Грибовицькому сміттєзвалищі. Люди опинилися під сотнею тисяч кубометрів сміття.

Як поінформував на брифінгу мер Львова Андрій Садовий, під завалами, крім рятувальників, імовірно, опинився й еколог з ЛКП «Збиранка».