Порятунок Максима Стасіва триває

     2186  

А чиновники, замість того, щоб допомогти, зволікають з оплатою коштів, які є на рахунку.

Прохання долучитися до завершення епопеї з порятунку Максима Стасіва висловив на своїй сторінці у Фейсбук Вальдемар Недіжко – акушер-гінеколог Львівського міського клінічного пологового будинку, який від самого початку опікується долею хлопця.

“У зв’язку з незрозумілими мансами МОЗу, про які писала Наталя Ліпська, є велике прохання долучитися до завершення вже досить тривалої епопеї порятунку Максим Стасів”, – пише лікар.

Про те, що виникли проблеми з оплатою лікування Максима в Індії,  повідомила у соцмережі громадська активістка Наталія Ліпська.

“Щойно дзвонила тітка Максимка Стасіва, – пише Ліпська, – для якого ми всі разом збирали кошти на трансплантацію кишківника в Індії. Зараз для продовження лікування і власне здійснення трансплантації потрібна доплата в 110 тис доларів. Лікування дороге, Макс в Індії вже довго. Питання про оплату державою на комісії 19.05 нібито прийняте позитивне (жодних зауважень не було), принаймні я так думала. Але на наступну комісію 25.05 громадськість не була допущена і ось нині ми розуміємо чому і маємо результат. Ті …. за закритими дверями вирішили, що зачим ми будем оплачувати лікування в Індії, давайте зробимо все це тут, і недовго думаючи направили запит в Шалімова, чи не хочуть вони прооперувати Макса…”

Це при тому, зазначає Наталя, що такої трансплантації в Україні не проводять і що такі операції роблять одиниці хірургів у світі, а органи дають лише Білорусь і Індія.

Нагадаємо, у  17-річного Максима Стасіва виявили синдром Ледда – рідкісну вроджену патологію (рецидивуюча кишкова непрохідність). Йому вирізали майже весь кишківник і тепер єдиний його шанс на життя – пересадка цього органа. Провести операцію погодилась індійська клініка, куди Максим вирушив 5 лютого.

Кошти на лікування для Максима в рекордно короткий термін збирала вся Україна.

Зараз Максим Стасів зараз перебуває в індійські клініці в очікуванні трансплантації.

Банківські реквізити матері Максима, куди можна переказувати кошти для допомоги:

Одрежувач: Приват Банк.

Банк одержувача: Приват Банк, МФО 305299, код ЄДРПОУ 14360570.

Рахунок одержувача: 29244825509100.

Призначення платежу: поповнення карткового рахунку № 5168 7556 2405 0528, Стасів Богдана Петрівна 2773114801.