14 випускників на Київщині скосила кишкова інфекція

Випускники злягли на лікарняні ліжка після випускної вечірки

     23689  

Унаслідок спалаху гострої кишкової інфекції постраждало 14 осіб. Люди захворіли після святкування випускного вечора у Готельно-ресторанному комплексі «Верховина», що розташований у Петропавлівській Борщагівці Київської області. Потерпілі – мешканці міст Києва, Ірпінь та смт Ворзель Київської області. Про це повідомляє Київський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України.

У підсумку епідрозслідування з’ясували, що під час святкування захворілі вживали готові страви – салати заправлені майонезом, філе «Кордон-блю» приготовані у готельно-ресторанному комплексі, а також продукти, які принесли батьки: ікра червона, торт, полуниця.

Серед усіх потерпілих госпіталізовано 6 осіб, восьмеро відмовилися від госпіталізації та перебувають на амбулаторному лікуванні. За оцінками медиків, у всіх хворих – середній ступінь важкості захворювання. Найімовірніша причина спалаху – порушення технології приготування, умов зберігання страв і санітарних правил щодо вживання їжі в комплексі. Місце придбання червоної ікри й торта встановлюють, полуницю було придбано на ринку «Дніпро» у м. Київ.

Триває епідрозслідування спалаху, фахівці Держсанепідслужби проводять комплекс протиепідемічних заходів.