Ще 8 песиків з ЛКП «Лев» шукають господарів

     2012  

ЛКП працює щодня, без вихідних, з 08.00 до 20.00, за адресою: м. Львів, вул. Промислова, 56.

Комунальне підприємство «Лев» не є притулком, а лише ветеринарно-стерилізаційним центром, тому тут немає змоги довго утримувати безпритульних собак. Після того, як тварин відловлюють на вулицях міста і привозять у ЛКП, собаки отримують необхідне лікування, їх стерилізують, щеплять від сказу і комплексною вакциною. Також кожному собаці вживлюють чип з усією важливою інформацією про нього, так тварина автоматично потрапляє у міську електронну базу даних безпритульних собак Львова.

Окрім того, собаці на вухо чіпляють кліпсу, яка означає, що пес здоровий і вакцинований. Якщо за певний час ніхто з мешканців не зголошується забрати тварину, її змушені відпустити там, де її відловили. Часто за безпритульними собаками в різних районах міста наглядають соціальні опікуни (волонтери, які годують вуличних псів і дбають про них), але не всі тварини мають опікуна і можуть вижити на вулиці.

Маннi2

Манні. Цій милій дівчинці тільки 10 місяців. спокійна та добра молода собака.

Ганг

Ганг. Це зрілий та надійний красень. Він спокійний у спілкуванні з людьми, буде добрим і відданим охоронцем.

Айдар2

Айдар. Цей красунчик породи німецька вівчарка. Він уже дорослий – близько 5 років. Активний собака, який буде чудовим охоронцем.

Пончик

Пончик. На вигляд він малюк, але йому близько 2 років. Пончик веселий і грайливий, а ще – дуже добрий і любить людську компанію!

Пiратка1

Піратка. Доросла і дуже красива дівчинка. Спокійна та добра.

Аля

Аля. Спокійна красива дівчинка віком близько 5 років.

Сiррi

Сіррі. Красива спокійна дівчинка, буде надійним другом. Їй близько 3 років.

Тюбiк

Тюбік. Цей хлопець з характером, проте зараз трохи переляканий. Тюбік освоїться і підійде на прилаштування на охорону. Вік – близько 5 років.

Автор фото: Лена Vitaminka

Зауважимо, на своїй сторінці у Facebook ЛКП «Лев» оприлюднило текст проекту рішення про «Правила реєстрації домашніх тварин на території м. Львова». Його опубліковано на сторінці ЛКП «Лев», аби розпочати обговорення цих правил, що триватиме до п’ятниці, 3 червня. Небайдужих львів’ян просять залишити свій відгук чи запропонувати уточнення/зміни/доповнення до цього документа. Опісля правила буде винесено на затвердження виконавчого комітету Львівської міської ради.