«Львівводоканал» визнали одним з найкращих водопровідно-каналізаційних підприємств України

ЛМКП «Львівводоканал» посів перше місце у щорічному конкурсі на найкраще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України, яке проводить Асоціація «Укрводоканалекологія».

     797  

Фото: прес-служба ЛМР

Підбиття підсумків конкурсу та вручення нагороди відбулося на черговому засіданні Асоціації під час 18-ї Міжнародної виставки з енергоефективного опалення, водопостачання, вентиляції, кондиціонування, відновлювальної енергетики «Київ Аква Терм».

«Ми вдруге отримуємо цю відзнаку, яка засвідчує результати нашої праці у напрямку модернізації та покращення показників фінансово-господарської діяльності підприємства. Найвищу рейтингову оцінку ми отримали за критеріями рівня вкладених за рік інвестицій на 1 км мережі та витрат електричної енергії на 1 кубометр води та стоків. Порівняно з іншими водоканалами, у нас досить низька аварійність на мережах. Одним із суттєвих наших досягнень є зменшення рівня дебіторської заборгованості. Водночас нам вдається розраховуватися за спожиті енергоносії та не нарощувати інших боргів», – розповів директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

Загалом у конкурсі взяло участь 71 підприємство водопровідно-каналізаційного господарства, які розподілили на 4 категорії, відповідно до кількості абонентів. ЛМКП «Львівводоканал» потрапив у 1-шу групу із 7 підприємств, які обслуговують понад 500 тис. абонентів. КП «Водоканал» м. Запоріжжя посіло 2-ге місце, КП «Кривбасводоканал» стало третім.