У Шевченківському гаю створили дитячий майданчик «Яворівська забавка» (ФОТО)

Урочисте відкриття дитячого майданчика «Яворівська забавка» у Музеї народної архітектури та побуту у Львові (Шевченківський гай) відбудеться 4 червня о 14.00.

     4671  

Фото: facebook.com/1971MNAP/

Про це повідомляє Музей народної архітектури та побуту у Львові. Шевченківський гай на своїй сторінці у Facebook.

Як розповіли в музеї, адміністрація проводила соцопитування на тему підвищення якості послуг, які надають у музеї, а також щодо запровадження нових сервісів. Отримані результати наштовхнули на думку про облаштування спеціального місця для відпочинку батьків із дітьми, а також організованих дитячих груп. Відтак вирішили збудувати дитячий майданчик, який мав би зробити перебування гостей комфортнішим і цікавішим.

«При проектуванні дитячого майданчика надзвичайно важливим було зробити його органічною частиною нашого Музею. Саме тому була схвалена концепція виконання його у етностилі. Як взірець при проектуванні майданчика було вирішено використати традиційну дерев’яну яворівську іграшку, або ж, як говорять яворівські майстри, яворівську забавку. Наш майданчик декоровано традиційним яворівським розписом, що за красою, колоритом і непересічністю може сміливо сперечатися із знаним у світі розписом петриківським. Окремі частини майданчика є збільшеними в рази моделями народних іграшок. Мусимо похвалитися, що наведений задум щодо облаштування ігрової території для дітей реалізовано нашим Музеєм вперше в Україні!» – додають 2 «Шевченківському гаю»

Проектні роботи створив головний художник Музею Святослав Фот, а Семен Тлустий виконав традиційний яворівський розпис на дерев’яних елементах, меценатом стало ПрАТ «Компанія Ензим».