У Львові стартує проект «Inclusive Friendly»

     1143  

Мета проекту – поширення терміну та культури «інклюзії» (від англ. “inclusion” – “включення” – процес включення усіх громадян до суспільства і насамперед тих, хто має труднощі у фізичному чи розумовому розвитку) серед нашого суспільства та забезпечення комфортного середовища у Львові та області для верств населення, що його так потребують.

20-22 травня 2016 року громадська організація “Інститут Суспільних Ініціатив” запрошує до Бібліотеки №18 (Сенсотека) взяти участь у першому в Україні тренінгу з навиків поводження та правил роботи з людьми з інвалідністю.

Протягом триденного тренінгу учасники отримають не лише унікальні знання від найкращих тренерів, а й будуть запрошені до подальшої участі у проекті та вже у ролі волонтерів-тренерів навчатимуть персонал кафе та ресторанів Львівщини елементарних навичок правильного поводження з людьми з обмеженими фізичними можливостями.

Тренінг є безкоштовним та реалізовується за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Британської Ради, ГО «Відчуй», ГО «ЛДЛУ», ГО «Час справедливості» та ГО «За Європейський Львів».

Лідер ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» Тарас Репицький зазначив: «Приємно, що наше суспільство розвивається та стає ще більш соціально відповідальним і з’являється все більше і більше проектів, які покликані забезпечити гідні умови для осіб, які цього потребують з огляду на різні обставини. Цей тренінг та подальша робота волонтерів створюють потужну базу для розвитку інклюзивного суспільства у Львові та регіоні, а також заохочують співпрацю й між іншими містами та областями країни».

Додаткову інформацію про захід можете знайти тут.