У Львівській філармонії відбудеться джазова травнева подія – Newmusicalproject

У Тернопільській області відбувся фестиваль «Борщ їв».

9 травня о 18:00 у Львівській обласній філармонії буде представлена джазова програма з широкою музичною географією – від запальної латиноамериканської музики до музики північноамериканського стилю.

     575  

У Львівській філармонії в авторському проекті відомого львівського музиканта Богдана Дашака джазуватимуть Олена Корнєєва, Богдан Дашак, Олександр Божик, Юлія Божик у супроводі симфонічного оркестру.

Прозвучать авторські композиції Богдана Дашака та популярні твори зарубіжних композиторів у стилі джаз-року, латиноамериканського джазу, соул-музики та етно-джазу.

Аранжування для оркестру здійснили Богдан Дашак та Богдана Фроляк.

Богдан Дашак пише інструментальну джазову музику, пісні на власні тексти та синтезує фольклорну музику з джазом. Лауреат Всеукраїнського фестивалю «Червона рута» (1995), учасник джазових фестивалів у Таллінні та Пярну. Серед його вихованців – головні диригенти оперних театрів А. Юркевич, В. Лемко, А. Смірнов, І. Догович, О. Линів та ін.

Як професійний диригент проходив стажування у Wiener Staatsoper на запрошення видатного диригента Пауля Вайгольда та диригента Фабліо Луїзі (Італія, 2004).

До однієї із останніх програм Богдана Дашака з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії увійшли твори американського джазового композитора Джорджа Гершвіна.